Brumlové

Radek (Vrk) Zázvůrek

vedoucí oddílu
správce TZ
člen rady

vrk@veselimedvedi.cz

Lucie (Voči) Zázvůrková

zástupce vedoucího oddílu
člen rady
zástupce v PRP

voci@veselimedvedi.cz

Medvědice  “Voči” 20 let u Medvědů a stále jsem  v dobré náladě. Má životní motta. Neznám slovíčko nejde a nedělej druhému to, co by jsi nechtěl, aby dělali tobě. 

Jan (Mates) Smejsik

vedoucí
správce TZ
člen rady

mates@veselimedvedi.cz

Michal (Majkl) Koukal

instruktor

michal@veselimedvedi.cz

Ahoj, jmenuji se Michal je mi 15 let a jsem u Veselých Medvědů instruktor. Na tábory s Medvědy jezdím už 9 let a na těchto táborech jsem v podstatě vyrostl. Nejlepší věc, kterou mám na táborech Veselých Medvědů nejradši je ta super parta lidí, která se zde po celý rok schází. Mezi mé záliby patří věnovat se železnici.

Radovani

Barbora (Baruna) Zbejvalová

vedoucí oddílu
člen rady

bara@veselimedvedi.cz

Nakupování, hadříčky, jooo to je moje – nebo spíš ne. Kdybys mě někdy hledal/a, budu tam, kde je oheň, těžká práce, stroje a taky skvělý lidi. A víš, že na puťák se dá jít i v dešti? Neboj, neumřeš hlady ani na čerstvý vzduch.
PS.: Kupte mi prosím oslíka…

Jan (Žumpa) Tumpach

zástupce vedoucího oddílu
člen rady

zumpik@veselimedvedi.cz

Pohled na mě – pekáč buchet – nagelované vlasy – krásné oči. Po pravdě? Pekáč čehokoliv mám spíš v břiše, patku mívám až za roh a nosím kontaktní čočky. Ale oči mám fakt hezký.

Tvářím se jak neviňátko, ale když se naštvu padají stromy. Zábava a hraní (si) i na kytaru, piano nebo ukulele jsou moje druhá jména.

Lukáš (Rybíz) Breburda

statutární zástupce
vedoucí skupiny
vedoucí
člen rady
zástupce v PRP

rybiz@veselimedvedi.cz

Horká hlava, cholerik, byrokrat a detailista lepší slova bys asi pro můj popis nenašel. V práci s dětmi jsem však našel sám sebe a Veselí Medvědi jsou pro mě druhou rodinou.

Když se pro něco nadchnu, tak si jdu za svým ať to stojí co to stojí, třeba i do Německa (moudří pochopí).

Kateřina (Kačka) Brožková

vedoucí

Kačka je vedoucí u nejmladších oddílů, kam přináší mateřský prvek: pomazlí, pohladí, podpoří, pochválí, utře slzy, pomůže najít ztracené věci, ošetří rozbité koleno. Učí děti respektovat pravidla a vede je k ohleduplnosti jeden ke druhému i ke svému okolí. Ráda tráví čas v přírodě a hraje hry. 🤓

Michaela (Míma) Čermáková

vedoucí

mima@veselimedvedi.cz

Ahoj já jsem Míma, jsem jednou z vedoucích na našem dětském táboře. Pokud si představíte veselou, hyperaktivní a hlasitou holku tak to jsem přesně já. Jsem pro každou špatnost co se týká blbnutí, a to nejen s dětmi.

Martin (Čegi) Červenka

vedoucí

cegi@veselimedvedi.cz

Dostal sem za úkol popsat sebe 50 slovy. Takže to abych už začal, jelikož sem jich teď 20 promrhal úvodem. Sem strašně oblíbený a přátelský člověk s nejlepšími táborovými diskotékami a nejchutnějším”čegi con carne”. Snažím se předávat dovednosti, které sem sám nasbíral během několika let strávených s dětmi. Ať už se jedná o šifry, zálesáctví nebo woodcraft. Noc pod širákem taky nebude problém. Společně to dáme!

Barbora (Barů) Hronová

vedoucí

Ahoj kamarádi!
Co bych tak o sobě napsala.. Jsem velký stydlín, ale když jsem v dobré společnosti, moc ráda se zasměju a projevím svou bláznivou osobnost. Na sladký moc nejsem, ale když mi dáš žluté M&M’s bonbóny, tak budu nejvíc spoko! Častokrát mě uvidíte s kulichem na hlavě (a to nejen v zimních měsících), jelikož mi je skoro pořád zima. Kéž by bylo léto celý rok!

Gabriela (Tónka) Hronová

vedoucí

tonka@veselimedvedi.cz

Ahoj, víš, že jedno z největších dobrodružství se dá zažít v noci? Chceš umět rozdělat oheň i v děšti s pokusem jen tří zápalek?? Naučit se zašifrovat zprávu na mnoho způsobů?? Poznat světovou stranu jen podle přírody? Pokusím se tě všechno a možná i něco víc naučit👍🏻. Jsem asi přísná, ale i spravedlivá, nesnáším lež a kamarádství pro mě hodně znamená!

Jakub (Kulich) Landovský

vedoucí

Ahoj, jsem Jakub, ale říkají mi Kulichu, a jsem vážně nepřehlédnutelný. S Veselými Medvědy jezdím cca od roku 1999, pokud vím, tak tábor jsem vynechal pouze jednou! Jinak jezdím skoro pravidelně na všechny akce, Velikonoce, Vánoce, Jarní prázdniny. Mezi vedoucími a instruktory jsem už vlastně takový maskot.

Radek (Radmen) Mrzena

hospodář skupiny
vedoucí
člen rady

radmen@veselimedvedi.cz

S medvědy jezdím od 11 let. To se ještě psal rok 2001 a neměl sem tušení, že se z táboření stane životní koníček.
Jsem blázen do vymýšlení táborových her a netradičního obsahu. Divadelní mág a mistr dělání si srandy ze své osoby. Modla pro muže a miláček žen. To jsem já, Radmen.

Adéla (Deila) Procházková

vedoucí

Klidná hlava, originální nápady a chodící pozitivní energie – to jsem já. Šílenost, skříňka plná tajemství a suchý humor – to jsem taky já. Se mnou se zkrátka nikdo nenudí – ale neměj strach – když budeš mít u sebe jídlo, vždycky se domluvíme.

Tomáš Šimpach

vedoucí

Jmenuji se Tomáš. Jsem klidný, doufám že chytrý a milý. Miluju jídlo i když na to nevypadám.

Daniela (Dáda) Vosmíková

vedoucí

To jsem já, Dáda. Holka, která se hrne k nejmladším oddílům. Chci, aby mě práce s dětmi i živila, a proto ráda hlídám děti ve volném čase a studuju PdF. Ráda si povídám s lidmi a snažím se nikdy nezapomenout na úsměv.

Tereza (BaTerka) Zbejvalová

Vedoucí

baterka@veselimedvedi.cz

Jedním slovem jsem prostě blázen. Když odněkud uslyšíš hlasitý smích, budu to určitě já.  Vtípky a sranda pro mě nejsou cizí a úsměv mi nikdy nemizí. Nudit se se mnou rozhodně nebudeš a stesk po rodičích rychle pozbudeš. Říkají mi BaTerka nejsem žádná frajerka. Svým důvtipem tě odzbrojím a práce se nebojím.

Adam (Angrešt) Breburda

instruktor

angrest@veselimedvedi.cz

Jmenuji se Adam, rád se bavím s ostatními lidmi a pokud je to v mých silách, tak i pomůžu. Nejraději jsem, když je vše dokonale zorganizované a funguje tak jak má.

Aneta (Anet) Dlouhá

instruktor

Jmenuju se Aneta Dlouhá, ale všichni mi říkají Anet. Hraju lacrosse a intercrosse, také ráda lyžuji a čtu hodně knížek. Na medvědy jezdím už od malička, dříve jako dítě a teď jsem již byla dva roky jako instruktor a moc mě to baví.
Moje oblíbená akce je hlavně letní tábor, mimo jiné jezdím také na zimní tábory a vidět mě můžete i na Folky Tonku či velikonočkách.
Na každou akci vždy vzpomínám s úsměvem na tváři.

Tereza (Terii) Hronová

instruktor

Smíšek, co nezkazí žádnou legraci, to jsem celá já! Ráda si s tebou zahraju každou hru a budu chtít vyhrát, jsem soutěživá a neumím prohrávat 🙈 😂. Orientační smysl mám na jedničku, takže se mnou nikdy nezabloudíš a ani nepoznáš nudu!

Michal (Majkl) Koukal

instruktor

Ahoj, jmenuji se Michal je mi 15 let a jsem u Veselých Medvědů instruktor. Na tábory s Medvědy jezdím už 9 let a na těchto táborech jsem v podstatě vyrostl. Nejlepší věc, kterou mám na táborech Veselých Medvědů nejradši je ta super parta lidí, která se zde po celý rok schází. Mezi mé záliby patří věnovat se železnici.

Soňa Levá

instruktor

Já jsem Soňa. S Medvědy jezdím už od malička, s mamkou, která patřila taky do party. Potom jsem nastoupila do 1. oddílu a vyrostla jsem až do doby, kdy jsem začala dělat instruktorku, kterou jsem již 2 sezóny. Účastním se také jarních a velikonočních táborů. Mimo tábor se věnuji už přes 10 let moderní gymnastice. Dále mě baví lyžování, plavání a atletika. Na každou akci jezdím ráda a vždy se těším.

Daniel (Dan) Levý

instruktor

Takže jsem obyčejný 16 letý průměrně vysoký kluk, co rád sportuje. Na tento tábor jezdím už hodně dlouho a jsem zde rád.

Jakub (Kuba) Miňovský

instruktor

Ahoj, já jsem Kuba. S medvědy jezdím od roku 2011 a jako instruktor od lyžáku 2020. Jsem docela flegmatik a mám rád, když si někdo umí udělat srandu i sám ze sebe.

Lucie (Study) Pražáková

instruktor

Jmenuju se Lucie Pražáková, ale mezi medvědy jsem známá jako Study. Jsem studentem chemie a ekologie, ale ráda rozšiřuju svoje vzdělání i dalších oborech. Dělám muay thai, s oblibou v sezóně jezdim na prkně a ráda kreslím, navrhuju a snažím se i tetovat, což je věc kterou by jsem se chtěla jednou i živit.
Na medvědy jezdím přes mojí kamarádku Anet už tři roky. Potkat mě můžete na všech akcích jako instruktorku. Nejraději mám ale zimní a letní tábory, na které ráda vzpomínám a těším se na další. Myslím, že si mě na jakékoli akci nespletete, jelikož moje modré vlasy jsou jednoduše nepřehlídnutelné.

Lukáš Procházka

instruktor

Ahoj jmenuji se Lukáš Procházka. Je mi 15 let. Od září studuji na střední škole. Rád čtu a hraju tenis. S medvědy jezdím od roku 2015. Tento rok jsem poprvé jako instruktor. Doufám, že budu ještě dlouho jezdit a že se seznámím s novými lidmi a dětmi.

Kristýna (Kiki) Staňková

instruktor

Ahoj jmenuji se Týna. Na první pohled jsem praštěná holka, ale když můžu pomůžu. Poradím, obejmu. Když je někomu smutno, jsem tu  pro každého.

Matěj (Škoďák) Škoda

instruktor

Akční? Sportovní? Kreativní? Ano, hádáte správně…to jsem já. Srandy si se mnou užijete, ale jak dojde na hry, tak neznám přátele. V macháčku mě zkusit porazit můžeš, ovšem náročný to mít budeš. Tohle je prozatím o mně vše, takže zbytek až se uvidíme na táboře medvěde!

Ondrěj Zázvůrek

instruktor

Je mi 16 let a jezdím na tábory Veselích Medvědů jako instruktor. Jsem přátelský, mám rád zábavu, jsem rád mezi lidmi, a baví mě práce s dětmi.