Vedoucí a Instruktoři

Michal (Majkl) Koukal

vedoucí skupiny
člen vedení
člen rady
Zástupce v PRP
vedoucí

michal@veselimedvedi.cz

Ahoj, jmenuji se Michal a jsem vedoucí naši Pionýrské skupiny. Na tábory s Medvědy jezdím již od sedmi let a na těchto táborech jsem v podstatě vyrostl. Nejradši mám na táborech Veselých Medvědů tu super partu lidí, která se zde po celý rok schází. Mezi mé záliby patří věnovat se železnici.

Lukáš (Rybíz) Breburda

hospodář skupiny
člen vedení
člen rady
zástupce v PRP
vedoucí

rybiz@veselimedvedi.cz

Horká hlava, cholerik, byrokrat a detailista lepší slova bys asi pro můj popis nenašel. V práci s dětmi jsem však našel sám sebe a Veselí Medvědi jsou pro mě druhou rodinou.

Když se pro něco nadchnu, tak si jdu za svým ať to stojí co to stojí, třeba i do Německa (moudří pochopí).

Barbora (Baruna) Zbejvalová

vedoucí oddílu Radovani
člen vedení
člen rady
vedoucí

bara@veselimedvedi.cz

Nakupování, hadříčky, jooo to je moje – nebo spíš ne. Kdybys mě někdy hledal/a, budu tam, kde je oheň, těžká práce, stroje a taky skvělý lidi. A víš, že na puťák se dá jít i v dešti? Neboj, neumřeš hlady ani na čerstvý vzduch.
PS.: Kupte mi prosím oslíka…

Adam (Angrešt) Breburda

vedoucí družinky Huňáči
člen vedení
člen rady
zástupce v PRP
vedoucí

angrest@veselimedvedi.cz

S Veselými medvědy jezdím již od svých 6 let. Vždy mě všechny akce bavily a moc jsem si je užíval jsem rád, že nyní můžu tu stejnou radost, zábavu a poznání předávat dětem, které se rozhodli s námi jezdit.

Gabriela (Tónka) Hronová

zástupce vedoucího oddílu
člen vedení
člen rady
vedoucí

tonka@veselimedvedi.cz

Ahoj, víš, že jedno z největších dobrodružství se dá zažít v noci? Chceš umět rozdělat oheň i v děšti s pokusem jen tří zápalek?? Naučit se zašifrovat zprávu na mnoho způsobů?? Poznat světovou stranu jen podle přírody? Pokusím se tě všechno a možná i něco víc naučit👍🏻. Jsem asi přísná, ale i spravedlivá, nesnáším lež a kamarádství pro mě hodně znamená!

Radek (Radmen) Mrzena

vedoucí deskobraní
člen rady
vedoucí

radmen@veselimedvedi.cz

S medvědy jezdím od 11 let. To se ještě psal rok 2001 a neměl sem tušení, že se z táboření stane životní koníček.
Jsem blázen do vymýšlení táborových her a netradičního obsahu. Divadelní mág a mistr dělání si srandy ze své osoby. Modla pro muže a miláček žen. To jsem já, Radmen.

Jan (Žumpa) Tumpach

zástupce vedoucího oddílu
člen rady
vedoucí

zumpik@veselimedvedi.cz

Pohled na mě – pekáč buchet – nagelované vlasy – krásné oči. Po pravdě? Pekáč čehokoliv mám spíš v břiše, patku mívám až za roh a nosím kontaktní čočky. Ale oči mám fakt hezký.

Tvářím se jak neviňátko, ale když se naštvu padají stromy. Zábava a hraní (si) i na kytaru, piano nebo ukulele jsou moje druhá jména.

Michaela (Míma) Čermáková

člen rady
vedoucí

mima@veselimedvedi.cz

Ahoj já jsem Míma, jsem jednou z vedoucích na našem dětském táboře. Pokud si představíte veselou, hyperaktivní a hlasitou holku tak to jsem přesně já. Jsem pro každou špatnost co se týká blbnutí, a to nejen s dětmi.

Zuzana Píšová

člen rady
vedoucí

zuzka@veselimedvedi.cz

Kdybyste mě viděli někdy z dálky, řekli byste si, že jsem stydlivá a mám ráda svůj klid. To byste byli na omylu… Jsem jako hopík,  pořád plná energie, že ani nevím co s ní. A proto mě baví jezdit na tábory, kde ji mohu všechnu zúročit. A odměnou mi jsou rozzářené oči dětí. Ve volném čase se ráda věnuju sportu a grafice.

Lucie (Study) Pražáková

člen rady
vedoucí

study@veselimedvedi.cz

Jsem hyperaktivní a velmi neklidná osoba s nepřehlédnutelnými modrými vlasy, kterou je možné potkat na každé medvědí akci. Ráda pomůžu a naučím cokoliv – od jízdy na prkně, přes manipulaci se sekerou až po kyseliny v chemii. Svojí nekonvenčnost a kreativitu si vybíjím na táborech, takže snad nikoho neunudim. Dvakrát měř a jednou řež – tím se rozhodně neřídím. Do všeho po hlavě a ono to nějak dopadne!

Lukáš Procházka

člen rady
vedoucí

lukas@veselimedvedi.cz

Ahoj já jsem Lukáš. Na tábory jsem začal jezdit v první třídě a to mě rozhodně nenapadlo, že za pár let budu ještě pořád jezdit a to jako instruktor nebo v budoucnu jako vedoucí. Většinou jsem dost introvert, ale tady se skvělou partou Medvědů se dokážu uvolnit. Věřím a doufám, že to samé se povede i vám a budete se tu s námi mít tak dobře jako já.

Tomáš Šimpach

člen rady
vedoucí

tomas@veselimedvedi.cz

Ahoj jmenuji se Tomáš, jestli si myslíte že jsem hyperaktivní člověk plný energie a podle fotky usuzujete, že téměř nejím… tak to jste úplně mimo, spíš jsem rád, že každý den vylezu z postele a kdykoli mě uvidíte, tak budu držet v ruce něco k snědku. Ale i přes moji lenost, mě baví s dětmi hrát všelijaké hry a předávat jim mojí nekonečnou pohodu a klid.

Daniela (Dáda) Vosmíková

člen rady
vedoucí

daniela@veselimedvedi.cz

To jsem já, Dáda. Holka, která se hrne k nejmladším oddílům. Chci, aby mě práce s dětmi i živila, a proto ráda hlídám děti ve volném čase a studuju PdF. Ráda si povídám s lidmi a snažím se nikdy nezapomenout na úsměv.

Tereza (BaTerka) Zbejvalová

člen rady
vedoucí

baterka@veselimedvedi.cz

Jedním slovem jsem prostě blázen. Když odněkud uslyšíš hlasitý smích, budu to určitě já.  Vtípky a sranda pro mě nejsou cizí a úsměv mi nikdy nemizí. Nudit se se mnou rozhodně nebudeš a stesk po rodičích rychle pozbudeš. Říkají mi BaTerka nejsem žádná frajerka. Svým důvtipem tě odzbrojím a práce se nebojím.

Kateřina (Kačka) Brožková

vedoucí

Jsem vedoucí u nejmladších oddílů, kam přináším mateřský prvek: pomazlím, pohladím, podpořím, pochválím, utřu slzy, pomůžu najít ztracené věci, ošetřím rozbité koleno. Učím děti respektovat pravidla a vedu je k ohleduplnosti jeden ke druhému i ke svému okolí. Ráda trávím čas v přírodě a hraju hry.

Barbora (Barů) Hronová

vedoucí

Ahoj kamarádi!
Co bych tak o sobě napsala.. Jsem velký stydlín, ale když jsem v dobré společnosti, moc ráda se zasměju a projevím svou bláznivou osobnost. Na sladký moc nejsem, ale když mi dáš žluté M&M’s bonbóny, tak budu nejvíc spoko! Častokrát mě uvidíte s kulichem na hlavě (a to nejen v zimních měsících), jelikož mi je skoro pořád zima. Kéž by bylo léto celý rok!

Tereza (Terii) Hronová

vedoucí

Smíšek, co nezkazí žádnou legraci, to jsem celá já! Ráda si s tebou zahraju každou hru a budu chtít vyhrát, jsem soutěživá a neumím prohrávat 🙈 😂. Orientační smysl mám na jedničku, takže se mnou nikdy nezabloudíš a ani nepoznáš nudu!

Adéla (Deila) Procházková

vedoucí

Klidná hlava, originální nápady a chodící pozitivní energie – to jsem já. Šílenost, skříňka plná tajemství a suchý humor – to jsem taky já. Se mnou se zkrátka nikdo nenudí – ale neměj strach – když budeš mít u sebe jídlo, vždycky se domluvíme.

Karolína (Karel) Jedličková

instruktor

Říkají mi Karle, mám ráda legraci řízky, sport a přírodu. Se mnou se nudit rozhodně nebudete a kromě řádění na koupališti se naučíte jak přežít v lese.

Poznávací znamení: Když nemluvím, tak jím

Zuzana Bartošová

instruktor

jsem Zuzka, nejčastěji mě najdete někde v přírodě a to buď na procházce, nebo u koní. Těším se, až si společně brnkneme u táboráku na kytaru a zažijeme spoustu legrace