Brumlové

Radek (Vrk) Zázvůrek

vedoucí oddílu
správce TZ
člen rady
vedoucí

vrk@veselimedvedi.cz

Lucie (Voči) Zázvůrková

statutární zástupce
vedoucí skupiny
zástupce vedoucího oddílu
člen rady
zástupce v PRP
vedoucí

voci@veselimedvedi.cz

Medvědice  “Voči” přes 20 let u Medvědů a stále jsem v dobré náladě. Má životní motta. Neznám slovíčko nejde a nedělej druhému to, co by jsi nechtěl, aby dělali tobě. 

Jan Mudroň

vedoucí

Hanka Sedloňová

vedoucí

Jan (Mates) Smejsik

správce TZ
člen rady
vedoucí

mates@veselimedvedi.cz

Jiří Zázvůrek

správce TZ
člen rady
Instruktor

jirka@veselimedvedi.cz

Radovani

Barbora (Baruna) Zbejvalová

vedoucí oddílu
člen rady
vedoucí

bara@veselimedvedi.cz

Nakupování, hadříčky, jooo to je moje – nebo spíš ne. Kdybys mě někdy hledal/a, budu tam, kde je oheň, těžká práce, stroje a taky skvělý lidi. A víš, že na puťák se dá jít i v dešti? Neboj, neumřeš hlady ani na čerstvý vzduch.
PS.: Kupte mi prosím oslíka…

Jan (Žumpa) Tumpach

zástupce vedoucího oddílu
člen rady
vedoucí

zumpik@veselimedvedi.cz

Pohled na mě – pekáč buchet – nagelované vlasy – krásné oči. Po pravdě? Pekáč čehokoliv mám spíš v břiše, patku mívám až za roh a nosím kontaktní čočky. Ale oči mám fakt hezký.

Tvářím se jak neviňátko, ale když se naštvu padají stromy. Zábava a hraní (si) i na kytaru, piano nebo ukulele jsou moje druhá jména.

Lukáš (Rybíz) Breburda

hospodář skupiny
člen rady
zástupce v PRP
vedoucí

rybiz@veselimedvedi.cz

Horká hlava, cholerik, byrokrat a detailista lepší slova bys asi pro můj popis nenašel. V práci s dětmi jsem však našel sám sebe a Veselí Medvědi jsou pro mě druhou rodinou.

Když se pro něco nadchnu, tak si jdu za svým ať to stojí co to stojí, třeba i do Německa (moudří pochopí).

Kateřina (Kačka) Brožková

vedoucí

Jsem vedoucí u nejmladších oddílů, kam přináším mateřský prvek: pomazlím, pohladím, podpořím, pochválím, utřu slzy, pomůžu najít ztracené věci, ošetřím rozbité koleno. Učím děti respektovat pravidla a vedu je k ohleduplnosti jeden ke druhému i ke svému okolí. Ráda trávím čas v přírodě a hraju hry.

Michaela (Míma) Čermáková

vedoucí

mima@veselimedvedi.cz

Ahoj já jsem Míma, jsem jednou z vedoucích na našem dětském táboře. Pokud si představíte veselou, hyperaktivní a hlasitou holku tak to jsem přesně já. Jsem pro každou špatnost co se týká blbnutí, a to nejen s dětmi.

Martin (Čegi) Červenka

správce TZ
člen rady
vedoucí

cegi@veselimedvedi.cz

Dostal sem za úkol popsat sebe 50 slovy. Takže to abych už začal, jelikož sem jich teď 20 promrhal úvodem. Sem strašně oblíbený a přátelský člověk s nejlepšími táborovými diskotékami a nejchutnějším”čegi con carne”. Snažím se předávat dovednosti, které sem sám nasbíral během několika let strávených s dětmi. Ať už se jedná o šifry, zálesáctví nebo woodcraft. Noc pod širákem taky nebude problém. Společně to dáme!

Barbora (Barů) Hronová

vedoucí

Ahoj kamarádi!
Co bych tak o sobě napsala.. Jsem velký stydlín, ale když jsem v dobré společnosti, moc ráda se zasměju a projevím svou bláznivou osobnost. Na sladký moc nejsem, ale když mi dáš žluté M&M’s bonbóny, tak budu nejvíc spoko! Častokrát mě uvidíte s kulichem na hlavě (a to nejen v zimních měsících), jelikož mi je skoro pořád zima. Kéž by bylo léto celý rok!

Gabriela (Tónka) Hronová

nástěnkář
člen rady
vedoucí

tonka@veselimedvedi.cz

Ahoj, víš, že jedno z největších dobrodružství se dá zažít v noci? Chceš umět rozdělat oheň i v děšti s pokusem jen tří zápalek?? Naučit se zašifrovat zprávu na mnoho způsobů?? Poznat světovou stranu jen podle přírody? Pokusím se tě všechno a možná i něco víc naučit👍🏻. Jsem asi přísná, ale i spravedlivá, nesnáším lež a kamarádství pro mě hodně znamená!

Radek (Radmen) Mrzena

mentor vzdělávání
člen rady
vedoucí

radmen@veselimedvedi.cz

S medvědy jezdím od 11 let. To se ještě psal rok 2001 a neměl sem tušení, že se z táboření stane životní koníček.
Jsem blázen do vymýšlení táborových her a netradičního obsahu. Divadelní mág a mistr dělání si srandy ze své osoby. Modla pro muže a miláček žen. To jsem já, Radmen.

Adéla (Deila) Procházková

vedoucí

Klidná hlava, originální nápady a chodící pozitivní energie – to jsem já. Šílenost, skříňka plná tajemství a suchý humor – to jsem taky já. Se mnou se zkrátka nikdo nenudí – ale neměj strach – když budeš mít u sebe jídlo, vždycky se domluvíme.

Tomáš Šimpach

vedoucí

Ahoj jmenuji se Tomáš, jestli si myslíte že jsem hyperaktivní člověk plný energie a podle fotky usuzujete, že téměř nejím… tak to jste úplně mimo, spíš jsem rád, že každý den vylezu z postele a kdykoli mě uvidíte, tak budu držet v ruce něco k snědku. Ale i přes moji lenost, mě baví s dětmi hrát všelijaké hry a předávat jim mojí nekonečnou pohodu a klid.

Daniela (Dáda) Vosmíková

vedoucí

To jsem já, Dáda. Holka, která se hrne k nejmladším oddílům. Chci, aby mě práce s dětmi i živila, a proto ráda hlídám děti ve volném čase a studuju PdF. Ráda si povídám s lidmi a snažím se nikdy nezapomenout na úsměv.

Tereza (BaTerka) Zbejvalová

Vedoucí

baterka@veselimedvedi.cz

Jedním slovem jsem prostě blázen. Když odněkud uslyšíš hlasitý smích, budu to určitě já.  Vtípky a sranda pro mě nejsou cizí a úsměv mi nikdy nemizí. Nudit se se mnou rozhodně nebudeš a stesk po rodičích rychle pozbudeš. Říkají mi BaTerka nejsem žádná frajerka. Svým důvtipem tě odzbrojím a práce se nebojím.

Adam (Angrešt) Breburda

webmaster
člen rady
instruktor

angrest@veselimedvedi.cz

Jmenuji se Adam, rád se bavím s ostatními lidmi a pokud je to v mých silách, tak i pomůžu. Nejraději jsem, když je vše dokonale zorganizované a funguje tak jak má.

Tereza (Terii) Hronová

instruktor

Smíšek, co nezkazí žádnou legraci, to jsem celá já! Ráda si s tebou zahraju každou hru a budu chtít vyhrát, jsem soutěživá a neumím prohrávat 🙈 😂. Orientační smysl mám na jedničku, takže se mnou nikdy nezabloudíš a ani nepoznáš nudu!

Michal (Majkl) Koukal

webmaster
člen rady
instruktor

michal@veselimedvedi.cz

Ahoj, jmenuji se Michal a jsem u Veselých Medvědů instruktor. Na tábory s Medvědy jezdím již od sedmi let a na těchto táborech jsem v podstatě vyrostl. Nejradši mám na táborech Veselých Medvědů tu super partu lidí, která se zde po celý rok schází. Mezi mé záliby patří věnovat se železnici.

Zuzana Píšová

instruktor

zuzka@veselimedvedi.cz

Kdybyste mě viděli někdy z dálky, řekli byste si, že jsem stydlivá a mám ráda svůj klid. To byste byli na omylu… Jsem jako hopík,  pořád plná energie, že ani nevím co s ní. A proto mě baví jezdit na tábory, kde ji mohu všechnu zúročit. A odměnou mi jsou rozzářené oči dětí. Ve volném čase se ráda věnuju sportu a grafice.

Lucie (Study) Pražáková

instruktor

Jsem hyperaktivní a velmi neklidná osoba s nepřehlédnutelnými modrými vlasy, kterou je možné potkat na každé medvědí akci. Ráda pomůžu a naučím cokoliv – od jízdy na prkně, přes manipulaci se sekerou až po kyseliny v chemii. Svojí nekonvenčnost a kreativitu si vybíjím na táborech, takže snad nikoho neunudim. Dvakrát měř a jednou řež – tím se rozhodně neřídím. Do všeho po hlavě a ono to nějak dopadne!

Lukáš Procházka

instruktor

Ahoj já jsem Lukáš. Na tábory jsem začal jezdit v první třídě a to mě rozhodně nenapadlo, že za pár let budu ještě pořád jezdit a to jako instruktor nebo v budoucnu jako vedoucí. Většinou jsem dost introvert, ale tady se skvělou partou Medvědů se dokážu uvolnit. Věřím a doufám, že to samé se povede i vám a budete se tu s námi mít tak dobře jako já.