O nás

Jsme všeobecně zaměřená družinka s pravidelnou činností. Schůzky se budou konat každou lichou středu v měsíci (První, třetí popřípadě pátou středu v měsíci). V 2. pololetí školního roku 2022/2023 se budeme věnovat turistice, kultuře, modelování, sportu a výtvarným aktivitám.

Zaměření:

Turistika a kultura

Turistiku a kulturu budou organizovat Adam (Angrešt) Breburda a Michal (Majkl) Koukal. Nejdříve budeme chodit po Praze a jejím okolí, později se podíváme i na zajímavá místa po naší republice.

Modelování

Základy modelování nám ukáže Matěj (Brzda) Brdička, který se učí modelovat i s 3D tiskárnami a má velké znalosti týkající se modelářství. Ze začátku vás naučí nejjednodušší modely a mechanismy, později se začneme věnovat složitějším a ohromujícím modelům.

Sport

V tomto pololetí si sportovní aktivity připravili Adam (Angrešt) Breburda a Bára (Baruna) Zbejvalová. Prozatím se nechte překvapit co si pro vás připravili.

Výtvarné aktivity

Výtvarné dílny prozatím tvoří největší část našich schůzek a připravovat je budou Zuzka Píšová a Lucie (Study) Pražáková. Mají připravené obrovské množství výtvarných aktivit například land art nebo keramiku a mnoho dalšího. Nudit se s nimi určitě nebudete, jelikož obě dvě jsou výtvarně velmi zdatné a šikovné.

Termíny schůzek

TermínZaměření schůzkyInformace
1.3.2023Turistika a kulturaZde
29.3.2023Výtvarné dílnyZde
19.4.2023Výtvarné dílnyBude upřesněno
3.5.2023Sportovní aktivityBude upřesněno
17.5.2023ModelováníBude upřesněno
31.5.2023Turistika a kulturaBude upřesněno
7.6.2023Výtvarné dílnyBude upřesněno
21.6.2023Sportovní aktivityBude upřesněno

Kontakt

Adam (Angrešt) Breburda

Vedoucí družinky

Přihlášení