O nás:

Oddíl Radovani spojuje dobrý kolektiv vedoucích a instruktorů od malička odchovaných Veselými Medvědy a dětí zapálených především do dlouhodobě pořádaných letních táborů, táborových her, sportů, i turistiky.

Kromě skvělé party a nadšení pro práci s dětmi nás na dobrovolnické činnosti s dětmi baví i náš vlastní rozvoj a prostor pro zdokonalování a poznávání nových oblastí zájmu, ať už se jedná o zdravovědu, 3D tisk, improvizaci, či lyžování. I proto se účastníme kurzů pro zvyšování kvalifikace nás samotných a následně potom kvality pedagogické a zájmové práce.

Do medvědí tlupy přivítáme všechny nové kamarády bez ohledu na věk a věříme, že se postupně budeme více a více rozrůstat a členit dle našich zájmů.

Rádi zkoušíme nové věci, ale nezapomínáme na „veselomedvědovskou“ výchovu ani přírodní a morální zákony.

O činnosti:

Naše akce se dají rozdělit na:

  • větší, které pokryjí délku školních prázdnin nebo celý víkend a nebo
  • menší, jednodenní, které pořádáme zpravidla jednou do měsíce. Všechny jsou rozmanité a aktivní, ať už se jedná o turistické výlety, bruslení, motokáry nebo lasergame,

ale snažíme se, aby si z nich účastníci vždy něco odnesli – nový poznatek, informaci, zkušenost, vzpomínku, zážitek?

Hledáme nové kamarády a deskohráče!

K různorodé činnosti jsme se od října 2022 rozhodli v jedné oblasti ustálit a budeme se scházet při hraní deskových her v herně na Praze 10.

Pokud rád/a trénuješ svou mysl, strategii a spolupráci, a trpělivost, logické myšlení i představivost a hlavně hraní jsou tvé silné stránky, nebo si prostě jen rád hraješ a nemáš s kým tak my právě HLEDÁME NOVÉ DESKOHRÁČE! Koukni prosím na odkaz ZDE, kde nalezneš více informací k „Radovanskému dekobraní“.

Kalendář našich nadcházejících akcí:

Vedení oddílu – kontaktní osoby:

Barbora (Baruna) Zbejvalová

Vedoucí oddílu

Jan (Žumpík) Tumpach

Zástupce vedoucího oddílu

Novinky