Popis základny

Poloha:Táborová základna (TZ) Medvědín se nachází na úpatí Lužických hor, cca 10 km od České Lípy. Leží 1 km od koupaliště ve Sloupu v Čechách (Radvanecký rybník), v lesním porostu směrem k obci Lindava. K základně lze dojet autem po zpevněné lesní komunikaci, parkovat je možné přímo před areálem.
Popis a zaměření:TZ je vhodná pro vícedenní pobyty dětských kolektivů (výlety, školy v přírodě apod.), rovněž tak pro vícedenní pobyty kolektivů „dospěláckých“ (soustředění, teambuildingové akce apod.).

Pro individuální / rodinnou rekreaci není TZ vhodná.

Základna je sezónní a bývá dle aktuálních klimatických podmínek zprovozněna zpravidla od 1. května do 30. září.
Ubytování:Na TZ je návštěvníkům k dispozici 14 dvouložnicových chatek, stojících v přehledné „podkově“, o celkové kapacitě cca 90 lůžek. V letních měsících lze přistavit i podsadové stany. Pokoje jsou vybaveny nízkými i patrovými lůžky, na kterých jsou PU matrace, potažené hygienickými povlaky.

Ke spaní návštěvníci používají vlastní spacáky, lůžkoviny TZ nenabízí.
Sociální zařízení:Zrekonstruované WC i sprchy jsou umístěny v samostatné budově v bezprostřední blízkosti chatek, jsou rozdělené chlapci / dívky, a kapacitně plně odpovídají počtu lůžek na TZ.

Teplá voda je k dispozici po celý den.
Zázemí:Zázemí tvoří 2 klubovny (v letních měsících po vyklizení podsad jsou 3) ve velké samostatné budově. Jídelna pro 72 strávníků je umístěna v hlavní hospodářské budově, stejně tak i ošetřovna a dvě „marodky“.
Stravování:Na TZ je možno využít nabídku snídaní, polo i plných penzí dle domluvy, na požádání je možné zajistit i občerstvení. V konkrétních případech lze řešit stravování svépomocí, a to pří zápůjčce vybavené velkokapacitní kuchyně a po složení kauce.
Cena za pronájem/ubytování:Cena je stanovována individuálně dle počtu nocležníků, dle délky pobytu, dle využití nabízených služeb a dle zaměření akce konané na TZ.

Členové spolku Pionýr jsou při jejím stanovování zvýhodněni.

Kontakt

Adresa TZ:Poptávky a kalkulace, kontakt na správce:
TZ Medvědín Sloup
Luční 255, 471 52 Sloup v Čechách
GPS: 50.7442044N, 14.6070317E
E-mail: tz-medvedin@veselimedvedi.cz
Tel.: +420 720 526 881

Obsazenost

Galerie