Registrace 2021

Jako každý rok tu máme pionýrské registrace k Veselým Medvědům. Pokud se i ty chceš stát Veselým Medvědem, nebo chceš své členství u Pionýra prodloužit, tak je nutné aby jsi do 29.1.2021 vyplnil registrační list člena, čitelně jej naskenoval a poslal na email rybiz@veselimedvedi.cz a do 29.1.2021 zaplatil registrační příspěvek. Případně můžeš do emailu uvést pod který oddíl bys chtěl být registrován.

Letos si můžeš při registraci vybrat zda chceš k registraci drobný propagační předmět a nebo se chceš jen stát Veselým Medvědem. Od tvé volby se odvíjí výše členského příspěvku, a to následovně:

  • 210,- Kč -> pouze registrace k Veselým Medvědům
  • 310,- Kč -> registrace spolu s drobným propagačním předmětem

Platby je nutné poslat na účet Veselých Medvědů u RB na číslo 152047780/5500 variabilním symbolem je tvé datum narození.

Určitě tě zajímá co je ten drobný propagační předmět pro tento rok. Letos jsme se rozhodli pro vás potisknout šátky (tunel). A pokud si vybereš variantu za 310,- Kč, tak se na šátky můžeš těšit na nejbližších akcích Veselích Medvědů (jak oddílu Radovanů, tak Brumlů) na které s námi pojedeš.

Nezapomeňte, že bez vašich registrací bychom nemohli fungovat a proto doufáme, že nám budete věrní i v dalších letech.

Registrační listy ke stažení